Студія ландшафтного дизайну 

Ми пропонуємо дизайн альпійської гірки в Дніпрі

Альпійська гірка – це маленьке диво, яке прикрасить будь-яку ділянку. Інакше не буває, ось такий це “чарівний” об'єкт дизайну саду! Ландшафтний дизайн буде гармонійно виглядати, коли на ньому буде альпійська гірка. Швидше за все, це пов'язано з тим, що рослини і камені – це одне з найкрасивіших в природі поєднань “за визначенням”. Альпінарії – це дуже підходящі “об'єкти” для саду легкого догляду, оскільки доглядати за правильно влаштованими альпінаріями легко. Альпенаріі декоративні весь сезон, оскільки їх основа багаторічні рослини. Декоративні це не означає, що рослини в альпінарії цвітуть весь сезон. І без схильності до частого цвітіння ці рослини дуже красиві: формою, кольором листя, зовнішнім виглядом самої рослини.

Рокарії прекрасно поєднуються з оформленням ділянки в пейзажному стилі, максимально приблеженому до природного середовища. Це більш досконалий, в порівнянні з іншими, видами кам'янистої гірки. Рокарій вписується в навколишній ландшафт, тобто розташований в ущелинах сухих руслах, на осипи і т.д.

Ціни на альпійські гірки в Дніпрі від 250 грн. за 1 м , без вартості матеріалу.

Справжнім трендом ландшафтного дизайну стала гірка, але не проста, а Альпійська. Назва досить гарна, і, так би мовити ароматне, оскільки створюється така гірка для того, щоб в дизайні земельної ділянки відобразити свіжість і красу зеленої трави і квітів прямо як в Альпах. Інша назва цього шедевра – альпінарій. Якщо розповісти коротко про цю композицію, то складається вона, як правило, з каменів і рослин. Однак, майстри ландшафтного дизайну можуть зробити це будова унікальним.

Правила проектування альпійських гірок в ландшафтному дизайні

Але, незважаючи на можливість створення оригінальних проектів варто пам'ятати про те, що існують загальні правила облаштування альпійських гірок. Так, обов'язковим атрибутом альпінарію є великий камінь, він може бути один, їх може бути кілька. Але, це необхідний матеріал, так як він являє собою символ гірської вершини. А його умовні схили засаджують низькорослими чагарниками і рослинами, які найбільше відповідають гірському клімату. Однак, не варто думати, що купа каміння і рослинність, що пробивається між ними буде схожа на альпінарій.

На облаштування цієї ландшафтної композиції, швидше за все, буде потрібно чимало фізичних сил і матеріальних вкладень, щоб вона виглядала природно і гармонійно. Особливо проблемно це буває, коли площа ділянки занадто маленька.

Кому варто довірити створення альпійської гірки в Дніпрі

Однак, якщо Ви хочете зробити альпійську гірку в Дніпрі, тобто є власником будинку саме в цьому місті, то повірте немає нічого простішого. Адже, у Вас є можливість звернутися в одну з кращих компаній по ландшафтному дизайну, а саме в компанію «Сакура».

Варто відзначити, що в облаштуванні земельних ділянок та якісній установці альпінаріїв в Дніпрі цієї компанії немає рівних. На сайті sakura.dp.ua Ви зможете знайти всю необхідну контактну інформацію, а також деякі варіанти дизайнерського облаштування земельних ділянок.

Студія з ландшафтного дизайну «Сакура» є однією з компаній, яка найбільш успішно розвивається у цьому напрямку на регіональному ринку. Команда, яка працює тут – це професіонали вищого класу. Вони завжди підкажуть, дадуть потрібну пораду, адже в своїй сфері вони майстри, у роботах яких ще ніхто із замовників не засумнівався.

Саме тут над дизайном альпійських гірок в Дніпрі працює ціла команда майстрів, які обрали ландшафтний дизайн в якості свого покликання, тому кожен їхній проект є справді унікальним і повністю задовольняє всі вимоги доброго смаку і замовника.

Також, Вам допоможуть вибрати правильні рослини для альпінарію, а посадити на гірці краще невибагливі рослини. У цьому декоративному куточку саду будуть найбільш гармонійно виглядати декоративні квіти, які не потребують ретельного догляду, оскільки при обробці рослин можна пошкодити зовнішній вигляд конструкції, який Ви навряд чи зможете відновити самостійно.

Нові рішення

Орієнтуємося на нові методики в галузі ландшафтного дизайну

Контроль якості

Використовуємо в наших проектах якісні матеріали

Ландшафт під ключ

Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт

Досвід і майстерність

Над вашою ділянкою буде процювати команда професіоналів з 12 річним досвідом роботи

Індивідуальний підхід

Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта

Доступні ціни

Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтного дизайну

Замовити послугу

Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося!

Запитання - відповідь

✔ Де замовити альпійську гірку в Дніпрі ❓

Для замовлення альпійської гірки в Дніпрі звертайтеся в компанію "Сакура" - ☎ +38 (098) 069-30-25!

✔ Які послуги з ландшафтного дизайну у Дніпрі надає “Сакура” ❓

Професіонали нашої компанії з радістю виконають повний комплекс ландшафтних робіт - від невеликих до наймасштабніших ландшафтних проектів:

 • Ландшафтне проектування, в т.ч. проектування і монтаж садового освітлення;
 • Благоустрій території: влаштування доріжок і майданчиків, будівництво підпірних стінок, зведення штучних водойм;
 • Озеленення території: спорудження струмків і фонтанів, альпійських гірок, укладання газону, влаштування квітників, посадка дерев і декоративних рослин;
 • Догляд за садом: обрізка дерев, очистка територій, корчування пнів і спіл дерев;
 • Сезонне обслуговування ділянки.
✔ Чому слід звернутися до нас ❓
 • Орієнтуємося на нові методики в області ландшафтного дизайну.
 • Використовуємо в наших проектах якісні матеріали.
 • Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт.
 • Над вашим ділянкою буде працювати команда професіоналів з 13 річним досвідом роботи.
 • Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
 • Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтних послуг.
✔ Як доглядати за альпійською гіркою ❓

Доглядати за рослинами на альпійській гірці слід так само, як і за рослинами в інших квітниках. Догляд включає:

 • полив,
 • Прополку і обрізку відцвілих бутонів,
 • Обробку від шкідників і хвороб.

Як удобрювати - необхідно вносити мінімальну кількість мінеральних добрив, так як багато рослин погано реагують на підгодівлю. Цибулинні рослини, які люблять тепло необхідно викопувати на зиму, інші рослини слід замульчувати.

✔ Яка вартість створення альпійської гірки ❓

Монтаж альпійської гірки (без матеріалів) - 400 м2

Пристрій кам'янистого рокария (без матеріалів) - 300 м2

Детальніше на сторінці "прайс"

✔ Де розмістити альпінарій або рокарій ❓

Сонячний схил на східній стороні газону - найбільш вдале місце для розміщення альпійської гірки, тому що більшість альпійських рослин дуже вимогливі до світла.

Альпінарій повинен виглядати природно, тому не слід розташовувати його в самому центрі газону. Найбільш відповідне місце на тлі чагарників або хвойних дерев.
Також вигідним буде розміщення альпійської гірки біля паркану.