Студія ландшафтного дизайну 

Ми пропонуємо садовове освітлення в Дніпрі

Садове освітлення необхідно для створення виграшних видів вашої території в ночі. Ландшафтне освітлення - важлива частина зовнішнього освітлення. Сюди ми відносимо декоративне підсвічування дерев і водойм, доріжок. Декоротівне садове освітлення сьогодні вважається найефективнішим прийомом ландшафтного дизайну. Правильно створене садове освітлення відіграє важливу роль у створенні естетично досконалої ділянки і дає можливість привернути увагу до її достоїнств або навпаки приховати її недоліки. Заміське життя неможливо уявити без ландшафтного освітлення. Варто тільки подумати про те, що більшість з нас буває вдома лише у вечірні години і помилуватися красою саду без створення ландшафтного освітлення просто неможливо. Наші фахівці допоможуть Вам в проектуванні і установці садового освітлення за прийнятною ціною.

Ціна садового освітлення в Дніпрі - договірна.

Найкраща компанія для установки садового освітлення

Садове освітлення – це річ абсолютно необхідна, як для офісних центрів або компаній, так і для парків або приватних будинків:

 • По-перше, воно створенно для того, щоб дозволити людині пересуватися по ділянці в темряві і не завдати, при цьому собі безліч травм;
 • По-друге, воно дозволяє захистити Вашу власність від нічних крадіжок. Це дійсно перевірене в цьому плані засіб, оскільки якщо біля будинку горить світло, значить в будинку хтось є.

А тепер поговоримо про найважливіше, про те, що вуличне освітлення здатне ще й прикрасити будинок і сад, в якому воно встановлено.

Варто відзначити, що в якісній установці садового освітлення в Дніпрі немає рівних ландшафтній компанії «Сакура», яка є однією з успішно розвиваються цього напрямку на регіональному ринку. Команда, яка працює тут - це професіонали вищого класу. Вони завжди підкажуть, дадуть потрібну пораду, адже в своїй сфері вони майстри, у якості роботи яких ще ніхто із замовників не засумнівався. На сайті, який вказаний вище Ви зможете знайти всю необхідну контактну інформацію, а також перелік послуг, що надаються, пов'язаних з установкою садового освітлення.

Крім того, що професіонали цієї компанії можуть якісно встановити світло на вулиці, вони ще й продумають дизайн і технічне оформлення таким чином, щоб Ваш ділянка стала не тільки світлою, а й затишною. Вже тут їх варто послухати!

Особливості ландшафтного освітлення в Дніпрі

Тепер, варто розібрати які існують типи освітлення і як його можна оформити. Так, освітлення підрозділяється на функціональне і декоративне. Перше покликане забезпечити безпеку пересування. Друге - естетичні вимоги. Для першого використовуються ліхтарі порівняно великої потужності, які добре розсіюють темряву. Дуже гарні в експлуатації ліхтарі з датчиком руху. Також потрібно пам'ятати про те, що світло повинне падати горизонтально, але не засліплювати. Щоб світло було теплих тонів, м'яким і розсіяним потрібно використовувати світло зі спеціальними розсіюючими абажурами або направляти його в іншу сторону.

Великою популярністю останнім часом в ландшафтному освітленні в Дніпрі користується підсвічування окремих рослин, особливо груп багаторічних рослин, дерев і кущів цікавої форми. Це надає їм фантастичний вид. Ще одне цікаве рішення – це підсвічування водойм.

Також існує величезна безліч видів ламп, а також їх дизайнерських оформлень, але про це краще поговорити з фахівцями безпосередньо. Так Вам буде зручніше вибрати найбільш підходящі, згідно дизайну Вашого будинку й саду.

Як замовляти садове освітлення

Наостанок ми відзначимо, що якщо Ви будете замовляти садове освітлення в Дніпрі і зверніться в ландшафтну компанію «Сакура», то не будете розчаровані в результаті, а скоріше навпаки, будете в захваті!

Нові рішення

Орієнтуємося на нові методики в галузі ландшафтного дизайну

Контроль якості

Використовуємо в наших проектах якісні матеріали

Ландшафт під ключ

Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт

Досвід і майстерність

Над вашою ділянкою буде процювати команда професіоналів з 12 річним досвідом роботи

Індивідуальний підхід

Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта

Доступні ціни

Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтного дизайну

Замовити послугу

Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося!

Запитання - відповідь

✔ Яка вартість садового освітлення в Дніпрі ❓

Всі ціни на установку садового освітлення від компанії "Сакура" дивіться у нас на сайті >>>>

✔ Де замовити садове освітлення в Дніпрі ❓

Звертайтеся в компанію "Сакура" - ☎ +38 (098) 069-30-25!

✔ Які послуги з ландшафтного дизайну у Дніпрі надає “Сакура” ❓

Професіонали нашої компанії з радістю виконають повний комплекс ландшафтних робіт - від невеликих до наймасштабніших ландшафтних проектів:

 • Ландшафтне проектування, в т.ч. проектування і монтаж садового освітлення;
 • Благоустрій території: влаштування доріжок і майданчиків, будівництво підпірних стінок, зведення штучних водойм;
 • Озеленення території: спорудження струмків і фонтанів, альпійських гірок, укладання газону, влаштування квітників, посадка дерев і декоративних рослин;
 • Догляд за садом: обрізка дерев, очистка територій, корчування пнів і спіл дерев;
 • Сезонне обслуговування ділянки.
✔ Чому слід звернутися до нас ❓
 • Орієнтуємося на нові методики в області ландшафтного дизайну.
 • Використовуємо в наших проектах якісні матеріали.
 • Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт.
 • Над вашим ділянкою буде працювати команда професіоналів з 13 річним досвідом роботи.
 • Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
 • Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтних послуг.
✔ Які етапи робіт з ландшафтного освітлення ❓
 1. Дзвінок або заявка з сайту.
 2. Виїзд фахівця на об'єкт
 3. Підписання договору і складання кошторису
 4. Створення концептуального рішення проекту
 5. Складання робочої документації по садовому висвітлення
 6. Монтажні роботи
 7. Підписання акту передачі об'єкта
 8. Остаточний розрахунок
✔ Види садового освітлення ❓

Функціональне - освітлення, яке забезпечує пасивну безпеку об'єкта (встановлюється по периметру ділянки) і освітлення доріг, стежок і під'їзних шляхів (створює комфорт при переміщенні).

Декоративне - дозволяє підкреслити за допомогою світла і акцентувати увагу на певних зонах ділянки, позначивши найбільш привабливі місця.