Студія ландшафтного дизайну 

Штучні водойми не тільки прикрасять Вашу ділянку, але і будуть додатковим місцем для відпочинку всієї Вашої родини. Якщо регулярно стежити за водоймою і не допускати її забруднення, можна обзавестися декоративними рибками, які прикрасять і без того гарну водойму. Так само невелике озеро на Вашій ділянці можна декорувати каменем, якщо ви вибрали великий розмір штучного водоймища його можна прикрасити декоративним містком. Штучні водойми в Дніпрі допоможуть прорахувати і зробити наші фахівці. Ціна на послуги фахівця є прийнятною.

Ціна договірна. Для визначення термінів і вартості робіт зв'яжіться будь ласка з нашими фахівцями за номерами:

Якщо Ви стали володарем приватного будинку або ж через багато років вирішили красиво оформити ділянку біля будинку, то кращого способу для облагородження саду, ніж замовити штучну водойму в Дніпрі, Вам не знайти.

У цій сфері вже давно працює студія ландшафтного дизайну «Сакура», яка успішно розвивається у подібного спрямуванні на регіональному ринку. Команда, яка працює тут - це професіонали вищого класу. Вони завжди підкажуть, дадуть потрібну пораду, адже в своїй сфері вони майстри, у якості роботи яких ще ніхто із замовників не засумнівався. На сайті, який вказаний вище Ви зможете знайти всю необхідну контактну інформацію, а також перелік послуг, що надаються, пов'язаних з установкою штучного водоймища.

Штучний ставок у парку, в саду, біля заміського будинку, на дачі, привносить відчуття гармонії, спокою і рівноваги в наше, повне руху, життя. Останнім часом, практично у всіх країнах Європи стало модним будівництво ставків на особистих ділянках. У нашій країні цю традицію теж з успіхом переймають. Головне в цій справі - наявність земельної ділянки та хороших фахівців, якими для будівництва штучної водойми в м Дніпро Вас забезпечить компанія «Сакура».

Однак, варто зазначити, що будівництво ставків є дуже складним процесом, який обов'язково повинен бути продуманий до дрібниць, інакше Ви будете абсолютно розчаровані в результаті.

Види штучних водойм в Дніпрі

Для того, щоб допомогти Вам зрозуміти, чого Ви хочете, якщо Ви ще не визначилися до кінця, ми розповімо Вам про деякі види водойм і їх особливості.

Так, за типом руху і зберігання води вони поділяються на такі: нерухомий водойма, який ми по-іншому називаємо ставок і водойму струмкова типу або комбінований водойму, в народі він називається струмок або водоспад, але потім він також переходить в ставок.

Далі штучні водойми поділяють на промислові, які створюються для промислових потреб і побутові, зазвичай їх створюють для розведення риб і рослин або в якості декору.

За своєю формою вони бувають формальні, тобто мають чітку геометричну форму, друга форма – це вільні обриси. Формальні зазвичай лише доповнюють будь-яку складну ландшафтну композицію. А другий тип водойм з його плавними берегами і природним зовнішнім виглядом створюється для того, щоб скопіювати природна водойма. з усім його зачаруванням.

Варто зазначити, що такий ставок можна влаштувати навіть тоді, коли площа під нього передбачена дуже маленька, до 2 м. В діаметрі. Загалом, команда компанії «Сакура» може зробити все, щоб штучна водойма в Дніпрі стала для Вас реальністю, а не мрією!

Нові рішення

Орієнтуємося на нові методики в галузі ландшафтного дизайну

Контроль якості

Використовуємо в наших проектах якісні матеріали

Ландшафт під ключ

Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт

Досвід і майстерність

Над вашою ділянкою буде процювати команда професіоналів з 12 річним досвідом роботи

Індивідуальний підхід

Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта

Доступні ціни

Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтного дизайну

Замовити послугу

Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося!

Запитання - відповідь

✔ Яка вартість створення штучного водоймища ❓

Благоустрій берегової лінії: розчищення, посадка, установка декоративних
каменів (без матеріалів) - від 450 грн / м2.
Детальніше на сторінці Прайс.

✔ Де замовити створення штучного водоймища в Дніпрі ❓

Звертайтесь до компанії "Сакура" - ☎ +38 (098) 069-30-25!

✔ Для чого створюють штучні водойми в Дніпрі ❓

Це дуже гарні елементи декору, який не тільки прикрасять Ваш ділянку, але і служитимуть додатковим місцем для відпочинку всієї Вашої родини.

✔ Які послуги з ландшафтного дизайну у Дніпрі надає “Сакура” ❓

Професіонали нашої компанії з радістю виконають повний комплекс ландшафтних робіт - від невеликих до наймасштабніших ландшафтних проектів:

 • Ландшафтне проектування, в т.ч. проектування і монтаж садового освітлення;
 • Благоустрій території: влаштування доріжок і майданчиків, будівництво підпірних стінок, зведення штучних водойм;
 • Озеленення території: спорудження струмків і фонтанів, альпійських гірок, укладання газону, влаштування квітників, посадка дерев і декоративних рослин;
 • Догляд за садом: обрізка дерев, очистка територій, корчування пнів і спіл дерев;
 • Сезонне обслуговування ділянки.
✔ Чому слід звернутися до нас ❓
 • Орієнтуємося на нові методики в області ландшафтного дизайну.
 • Використовуємо в наших проектах якісні матеріали.
 • Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт.
 • Над вашим ділянкою буде працювати команда професіоналів з 13 річним досвідом роботи.
 • Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
 • Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтних послуг.