Студія ландшафтного дизайну 

Озеленення в Дніпрі – це дуже важлива і необхідна частина роботи для створення чудового саду. Озеленення території нашими професіоналами буде радувати і вас, і всіх тих, хто потрапить у ваші володіння. Фахівці SAKURA – завдяки правильному озелененню вашої ділянки, створять такий пейзаж, який буде істинно вашим. Ми зможемо зробити ваш сад не тільки унікальним і не звичайно привабливим, але і замаскувати все те, що вам не подобається, і навіть змінити його форму. Грамотно спроектоване озеленення території не звичайним чином перетворить ваш ділянку і наповнить гармонією.

Вартість робіт з озеленення в Дніпрі

Вартість робіт з озеленення в Дніпрі договірна. Для визначення термінів і вартості робіт зв'яжіться будь ласка з нашими фахівцями за номерами: +38 (063) 939-75-32, +38 (095) 106-70-24.

Ландшафтне озеленення ділянки в Дніпрі

Вуличне ландшафтне озеленення ділянки в Дніпрі стало дуже популярним останнім часом, швидше за все, у зв'язку з погіршенням екології. Хоча, можна припустити, що це один із сучасних модних трендів.

Тим не менш, цей вид благоустрою міст, приватних будинків і їх територій набирає обертів з кожним днем. У зв'язку з чим стають все більш популярними ландшафтні компанії. Хоча, серед них ще потрібно пошукати гідну почесного обов'язку озеленення ділянки.

Однак, якщо Ви є господарем ділянки в Дніпрі, то Вам пощастило. Одна з кращих ландшафтних фірм «Сакура» займається цим видом діяльності в цьому місті вже дуже давно. Якості роботи цій компанії немає рівних.

Вона є однією з найбільш успішних компаній, яка розвиваються у цьому напрямку на регіональному ринку. Команда, яка працює тут – це професіонали вищого класу. Вони завжди підкажуть, дадуть потрібну пораду, адже в своїй сфері вони майстри, у якості роботи яких ще ніхто із замовників не засумнівався. Саме тут над проектом озеленення працює ціла команда майстрів, які обрали ландшафтний дизайн в якості свого покликання, тому кожен їхній проект є справді унікальним і повністю задовольняє всі вимоги доброго смаку і замовника.

На сайті sakura.dp.uа Ви зможете знайти всю необхідну контактну інформацію та перелік послуг.

Однак, якщо почати розбиратися з поняттям озеленення, то можна побачити, що воно включає в себе безпосередньо посадку рослин і влаштування газонів, що в принципі є основою загального благоустрою ділянки. Наприклад, посадка крупномірних листяних і хвойних дерев, молодих дерев, вічнозелених чагарників і т.д. в правильній композиції.

Також, до озеленення відноситься і посадка різноманітних квітників у Дніпрі, яку, однак, багато хто воліє відрізняти від декоративної посадки. Далі, до озеленення ще відносять створення і дизайнерське оформлення ландшафту за допомогою газону, так як вважається, що він прикрашає і підкреслює красу насаджень. Однією з новинок, в цій області, є використання рулонного газону, хоча він навряд чи зможе замінити запах трави, який можна відчути від пасевного газону. Але, зауважте, за ним потрібен дуже ретельний догляд.

Вертикальне озеленення в Дніпро

До слова, про новинки, в нашій країні все частіше і частіше власники приватних будинків вдаються до вертикального озеленення будинків в Дніпрі в прямому сенсі цього слова. Догляд за такою декоративної посадкою дуже складний і дорогий, проте, любителі казок отримують при цьому масу задоволення, адже будинок стає фантастичним, можна навіть сказати, містичним. Але, в будь-якому випадку, ми радимо Вам вдатися до консультації у фахівців з озеленення в Дніпрі, щоб не наробити помилок.

Зверніться до нас за проведенням озеленення ділянки!

Нові рішення

Орієнтуємося на нові методики в галузі ландшафтного дизайну

Контроль якості

Використовуємо в наших проектах якісні матеріали

Ландшафт під ключ

Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт

Досвід і майстерність

Над вашою ділянкою буде процювати команда професіоналів з 12 річним досвідом роботи

Індивідуальний підхід

Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта

Доступні ціни

Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтного дизайну

Замовити послугу

Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося!

Запитання - відповідь

✔ Яка вартість робіт з озеленення ділянки в Дніпрі ❓

Посадка чагарників (в залежності від розміру рослини) від 80 грн
Посадка дерев (в залежності від розміру рослини) від 200 грн

Детальніше на сторінці "Ціни"

✔ Що входить до послуг з озеленення територій в Дніпрі ❓

Посадка дерев, чагарників і декоративних рослин, влаштування квітників, укладання газону, будівництво розаріїв, створення альпінаріїв, вертикальну та горизонтальну озеленення, облаштування покрівель, пристрій водойм та ін.

✔ Де замовити вертикальне озеленення в Дніпрі ❓

Звертайтеся в компанію "Сакура" в Дніпрі по телефону ☎ +38 (098) 069-30-25!

✔ Що таке ландшафтне озеленіння ділянки ❓

Ландшафтне озеленення ділянки - це одне з основних заходів в ландшафтному дизайні і благоустрої саду.

✔ Які послуги з ландшафтного дизайну у Дніпрі надає “Сакура” ❓

Професіонали нашої компанії з радістю виконають повний комплекс ландшафтних робіт - від невеликих до наймасштабніших ландшафтних проектів:

 • Ландшафтне проектування, в т.ч. проектування і монтаж садового освітлення;
 • Благоустрій території: влаштування доріжок і майданчиків, будівництво підпірних стінок, зведення штучних водойм;
 • Озеленення території: спорудження струмків і фонтанів, альпійських гірок, укладання газону, влаштування квітників, посадка дерев і декоративних рослин;
 • Догляд за садом: обрізка дерев, очистка територій, корчування пнів і спіл дерев;
 • Сезонне обслуговування ділянки.
✔ Чому слід звернутися до нас ❓
 • Орієнтуємося на нові методики в області ландшафтного дизайну.
 • Використовуємо в наших проектах якісні матеріали.
 • Виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт.
 • Над вашим ділянкою буде працювати команда професіоналів з 13 річним досвідом роботи.
 • Створюємо унікальні проекти з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
 • Надаємо доступні ціни на ринку ландшафтних послуг.